Read our book reviewAll reviews

Отель семейного типа, в отеле царит очень приятная атмосфера. Много семей с детьми, поэтому после 23-00 в отеле полная тишина и покой. Хорошая вкусная еда в ресторане. На Рождество была организована от отеля. В ресторане предусмотрено специальное детское меню. Хорошее месторасположение отеля, подъемники рядом. В отеле было очень тепло, несмотря на тяжелые погодные условия. Красивейшая природа, шикарный горный воздух.
Готель дуже гарний.Номери оздоблені дуже гарно.Відчувається,що все зроблено з душею і для людей.Ми відпочивали з дітьми і для мене дуже важливою була тепла підлога (з підігрівом) у туалетній кімнаті і дитяча площадка на подвір'ї.Територія зачинена і не страшно залишити дітей на хвилинку. Персонал ДУЖЕ приватний.Кухня Дуже смачна.А головне! ВСЕ свіже! Особливо смачні вареники:тісто тане в роті. Якщо Буковель,то Корона!!!
Відпочивали сім'єю на початку липня - залишилися лише позитивні емоції та незабутні враження! Готель розташований в мальовничому місці. Ще один "+" в тому, що немає міської метушні та шуму і пилу від машин, тобто повний релакс. Номера в готелі повністю відповідають дійсності, так як зазначено на сайті. Дуже комфортні, оформлені зі смаком, без надлишкової помпезності, але з усім необхідним! Прибирання було кожен день, рушники теж міняли своєчасно. Адміністрація готелю дуже приємні люди. Кухня дуже смачна і домашня. Спробували різні страви - приємно вражені! Є дитячий майданчик, який дуже сподобався дитині. Цей літній відпочинок в Карпатах запам'ятається надовго і лише з найкращими спогадами!
Чудовий готель в найкращому гірськолижному курорті! Дуже зручне місце розташування - тут все поруч - вийшов і ти вже катаєшся. Відчувається рука "європейця" - все зроблено з розумом, з якісних матеріалів. В номері дуже тепло, затишно, місця вистачає на те, щоб посушити свої речі після катання і рушники після душу. Біла постіль/білі рушники. Є кімната для сушки спорядження. Дуже смачна кухня, дуже ввічливий персонал. Ми приїхали трошки раніше (близько 12,00) і наш номер вже був готовий для заселення, це приємно здивувало. Це готель високого рівня для цієї місцевості, ми були в багатьох місцях і можемо з впевненістю сказати, що це найкращий і найкомфортніший готель на в Буковелі!