Вітаємо Вас

До Ваших послуг пропонуємо проживання у комфортабельних номерах, виконаних з екологічно чистого зрубу:класу люкс, напівлюкс, стандарт з балконами та терасами, а також окремий двохповерховий котедж. Номери ми оздобили у традиційному для Карпат дерев’яному стилі з використанням новітніх технологій.Враження від відпочинку та розваг ми пропонуємо поєднати з враженнями від смачної та корисної їжі від нашого шеф повара. А ще наш ресторан в Буковелі пригостить Вас запашними стравами з тандира. Любителів відновитися душею і тілом очікуємо в натопленій на дровах фінській сауні. Тут Ви скористаєтесь басейном з протитечією,комфортною кімнатою відпочинку, холодним відром,а наші найменші гості відчують море радості від дитячої гірки та водопаду в басейні. Цінителі страв «барбек’ю»- можуть приготувати власноруч свої улюблені страви на мангалі та провести час з друзями у затишних альтанках ,а Ваші авто завжди під відеонаглядом.

Якщо Ви вибираєте готель у Буковелі ,зверніть увагу на те, що у вартість проживання у нашій гостиниці «Корона» у Буковелі включено ситний сніданок та відвідування басейну з виходом на терасу для засмаги,що вигідно вирізняє нас з поміж інших готелів в Буковелі. Для Ваших діток ми обладнали дитячий ігровий майданчик. Ми зробимо все, щоб Ваш відпочинок з друзями чи сімейний відпочинок у Карпатах запам ‘ятався Вам неповторною українською гостинністю,чарівними гуцульськими традиціями та величавою природою українських Карпат..

Порядок проживания

1. Проживання дітей.
Розміщення дітей віком до 5-ти років безкоштовне без претензій на послуги. Сніданок оплачується додатково.
2. Сервіс
У вартість номера включено: сніданок, паркування авто,сушка та зберігання лижного спорядження, користування мангалами та альтанкою, Wi-Fi, зміна постільної білизни 1 раз в 3 дні. Щоденне прибирання, альтанки, автостоянка
3. Ресторан
Враження від відпочинку та розваг ми пропонуємо поєднати з враженнями від смачної та корисної їжі від нашого шеф повара. А ще наш ресторан в Буковелі пригостить Вас запашними стравами з тандира.
4. Інфоструктура
Готельний комплекс «Корона» в Буковелі має дуже зручне розміщення-400м. від центру найбільшого гірськолижного курорту «Буковель» у с.Поляниця і 100м. від витягу №1R. Це вагома перевага для відпочинку взимку і влітку. Поруч ВК"Корони"знаходиться комплекс відпочинку "VODA day & night club" у якому проходять найгучніші вечірки літа! У готелі є затишні альтанки ,а Ваші авто завжди під відеонаглядом.
5. Сауна та басеїн
Любителів відновитися душею і тілом очікуємо в натопленій на дровах фінській сауні. Тут Ви скористаєтесь басейном з протитечією,комфортною кімнатою відпочинку, холодним відром,а наші найменші гості відчують море радості від дитячої гірки та водопаду в басейні.